herb powiatu chodzieskiego

W związku z nadal rozprzestrzeniającym się zagrożeniem związanym z COVID – 19 (koronawirus) informujemy, że od 31 stycznia 2022 r. do odwołania zostaje zawieszona na terenie powiatu chodzieskiego stacjonarna działalność nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego. Obsługa klienta jest prowadzona wyłącznie w sposób zdalny.

grafika - baner promująca Fundusz Natalii Partyki

Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z Fundacja Enea uruchomiła V edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się z trudnościami w rozwoju kariery. To wyjątkowy program, który wspiera młodych, utalentowanych ludzi, szukających dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł. na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.

herb Miasta i Gminy Margonin

Szanowni Państwo,

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną uprzejmie informuję, że z dniem 31 stycznia 2022 r. do odwołania Urząd Miasta i Gminy Margonin prowadzić będzie bezpośrednią obsługę interesantów z pewnymi ograniczeniami.

herb Miasta i Gminy Margonin

W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce wirusa SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników Urzędu, od dnia 31 stycznia 2022 r. (poniedziałek) KASA Urzędu Miasta i Gminy Margonin będzie NIECZYNNA do odwołania.

Wszelkie należności prosimy regulować za pomocą bezpiecznych form bezgotówkowych.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

grafika programu Czyste Powietrze z napisem ważne

od 25.01.2021 ruszyła trzecia edycja programu czyste Powietrze z najwyższym dofinansowaniem do 69 tyś zł przy dochodzie 900 zł w gospodarstwie wieloosobowym lub 1260 zł na osobę w gospodarstwie jednoosobowym oraz dla osób z ustalonym prawem do zasiłku, a także zmiany dotychczasowego programu, żeby jeszcze łatwiej sięgać po dotacje.

herb Miasta i Gminy Margonin

W związku z nowymi regulacjami wynikającymi z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2022 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2022 r. poz. 149), od dnia 24 stycznia 2022 r. do dnia 28 lutego 2022 r. zmianie ulegają godziny przyjęć interesantów w Urzędzie Miasta i Gminy Margonin.

herb Miasta i Gminy Margonin

W dniach 24.01.2022 r. oraz 25.01.2022 r. kasa Urzędu Miasta i Gminy Margonin będzie nieczynna. Wszelkie płatności można uiszczać w kasie Banku Spółdzielczego w Margoninie