fragment plakatu "Najpiękniejsze Polskie Kolędy" koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na koncert "Najpiękniejsze Polskie Kolędy" w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza.

fragment plakatu informacyjnego, szczegóły w treści artykułu

9 grudnia 2021 o godz. 18:00 zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Margoninie na wykład pt. "Front północny Powstania Wielkopolskiego: walka o wolność". Wykład poprowadzi pracownik poznańskiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej Pan Tomasz Cieślak.

logo biblioteki

Materiały niedostępne cyfrowo - wyłączenie dostępności na podstawie art. 3 ust. 2 pkt 5 lit a) ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

fragment plakatu Teatr Czytany

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na kolejny "Teatr Czytany" w dniu 09.11.2021 o godzinie 17.00. Na spotkaniu będziemy czytać szekspirowską historię miłości Romea i Julii.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na koncert muzyki etnicznej Grupy GOT.

31 lipca na pomoście na Jeziorze Margonińskim odbędzie się koncert orkiestry wraz z występem pary tanecznej.

przesyłam plakat dotyczący spotkania autorskiego z Adamem Bieleckim

Wspaniały himalaista, alpinista, taternik, podróżnik!

Spotkanie autorskie"Szczyt Marzeń - moja droga na K2" Adama Bieleckiego już 28 czerwca o godz. 19:00 w budynku "Starej Gazowni" MGOK!

Koszt wejściówki - 20 zł.

Plakat - V Pałucki Festiwal Orkiestr Dętych w Margoninie

Festiwal będzie gościł pięć orkiestr: Orkiestrę Reprezentacyjną Straży Granicznej z Nowego Sącza, Orkiestry Wojskowe z Koszalina i Świnoujścia, Orkiestrę Policji z Wrocławia i Orkiestrę "Echo Gór" z Kasinki Małej. 19 czerwca przewidziane są koncerty orkiestr zaczynające się od godz. 18:00, a w niedzielę od godz. 15:00 odbędzie się pokaz musztry paradnej. Całość tego dwudniowego wydarzenia odbędzie się na Rynku w Margoninie.