II Margoniński Bieg Charytatywny - dziękujemy!

W sobotę 12 maja odbył się II Margoniński Bieg Charytatywny "Otwórz serce dla Łukasza". W imprezie wzięło udział łącznie 400 osób - przyjaciół, znajomych Łukasza i wielu ludzi, którzy tego dnia postanowili okazać wsparcie mieszkańcowi Margonina.

Dystans 21 km biegu z burmistrzem Margonina Januszem Piechockim pokonało 34 biegaczy i 80 rowerzystów. Trasę 5 km ukończyło 105 biegaczy, 120 rowerzystów oraz 8 zawodniczek Nordic Walking, a 30 dzieci wzięło udział w biegu na 1,5 km.

Wszystkim, którzy otworzyli serce dla Łukasza należą się ogromne podziękowania. Zawodnikom, wolontariuszom, ratownik medycznej Justynie Skowrońskiej, Straży Miejskiej w Margoninie, Policji, Strażakom bardzo dziękujemy za udział i okazaną pomoc! Bez Was nie udałoby się zorganizować tak wspaniałej imprezy.

W tym roku wyróżniliśmy biegaczy, którzy linię mety pokonali najszybciej. Poniżej przedstawiamy klasyfikację pucharową w poszczególnych kategoriach: