infografika Zdrowa Aorta

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na bezpłatne badanie USG aorty brzusznej w Wielkopolskim Programie Zdrowotnym ZDROWA AORTA, które odbędzie się w dniach 12.11.2021 i 03.12.2021, w Szpitalu Powiatowym w Chodzieży przy ul. Stefana Żeromskiego 29, w Poradni Specjalistycznej.

Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość zorganizowania i przeprowadzenia bezpłatnego badania USG aorty brzusznej pracowników na terenie zakładu pracy (zapewniamy lekarza radiologa, sprzęt diagnostyczny i rejestratorkę medyczną) - jedynym wymogiem jest uczestnictwo w badaniu minimum 50 pracowników.

Program badań kierowany jest do mężczyzn w wieku 50–69 lat, mieszkających w województwie wielkopolskim. Badania te są dla pacjenta całkowicie bezpłatne, ponieważ finansowanie odbywa się z funduszy regionalnych Unii Europejskiej.

Zbadaj się bezpłatnie! Wczesna diagnoza może uratować życie! Badanie jest bezbolesne i całkowicie bezpieczne. Nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.

Zapisy na badanie:

- telefonicznie: 503 075 095

- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (proszę podać imię, nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu kontaktowego oraz miasto, w którym ma być wykonane badanie).

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie informacji o badaniu usg aorty brzusznej wśród współpracowników i mieszkańców oraz o umieszczenie tej informacji na Państwa stronach internetowych i w mediach społecznościowych. W załączeniu przesyłamy materiały informacyjne.

Zapraszamy serdecznie! Zespół Zdrowa Aorta

infografika Zdrowa Aorta

Z poważaniem
dr Anna Szalczyk
603 946 471
Koordynator Wielkopolskiego Programu Zdrowotnego ZDROWA AORTA
Dane kontaktowe:
Arterieart Sp. z o.o.
ul. Rakoniewicka 23A
60-111 Poznań