Aktualności
Wykaz działek gruntu przeznaczonych do zbycia
poniedziałek, 14.11.2016 r.

Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 14 listopada 2016 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz działek gruntu w Klotyldzinie i w Margoninie przeznaczonych do zbycia w formie przetargu oraz działki gruntu w Sypniewie przeznaczonej do zbycia w formie bezprzetargowej.

 
11 Listopada w SP w Lipinach
czwartek, 10.11.2016 r.

Wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych Narodowe Święto Niepodległości uczcili uczniowie, kadra oraz goście Szkoły Podstawowej w Lipinach.

Czytaj więcej
 
Święto Niepodległości w Przedszkolu
czwartek, 10.11.2016 r.

Przedszkolaki wraz z paniami świętowały 11 Listopada. Był uroczysty apel oraz tradycyjny przemarsz pod pomnik Poległym Za Wolność , pod którym każda z grup zapaliła symboliczne światełko pamięci.

Czytaj więcej
 
21. Turniej Oldbojów im. Floriana Chełminiaka
poniedziałek, 07.11.2016 r.

Na stadionie miejskim w Margoninie rozegrany został 21. Turniej Oldbojów im. Floriana Chełminiaka.

Czytaj więcej
 
11 listopada z Orkiestrą Reprezentacyjną, tłumy na uroczystościach
niedziela, 13.11.2016 r.

Tradycyjnie 11 listopada mieszkańcy Margonina uroczyście obchodzili Święto Niepodległości. W tym roku główną część obchodów religijno – patriotycznych uświetniła wojskowa oprawa muzyczna w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych.

Czytaj więcej
 
Dzień Niepodległości w ZS w Margoninie
czwartek, 10.11.2016 r.

Okolicznościowym apelem Święto Niepodległości uczcili uczniowie Zespołu Szkół w Margoninie. Podczas uroczystości przypomniano najważniejsze wydarzenia historyczne związane z odzyskaniem przez Polskę wolności.

Czytaj więcej
 
Spotkania informacyjne LGR 7 Ryb
czwartek, 10.11.2016 r.

Planujesz realizację operacji na terenie jednej z 9 gmin członkowskich Stowarzyszenia tj.: Wągrowiec (gmina wiejska), Oborniki, Skoki, Kiszkowo, Rogoźno, Margonin, Szamocin, Gołańcz, Wyrzysk i jesteś zainteresowany pozyskaniem dofinansowania z priorytetu 4 PO Rybactwo i Morze 2014-2020, przyjdź na bezpłatne spotkania informacyjne dotyczące zasad oceniania i wyboru operacji przez RLGD (Rybacką Lokalną Grupę Działania).

Czytaj więcej
 
Spotkanie z autorem książki Nienawiść, na podstawie której nakręcono film Wołyń
niedziela, 06.11.2016 r.

14 listopada zapraszamy na spotkanie autorskie ze Stanisławem Srokowskim, autorem książki "Nienawiść", na podstawie której zrealizowany został film "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego.

Czytaj więcej